Anna Szczepańska mistrzynią Polski w kolarstwie przełajowym!

dzisiaj, 4 godz temu 0

Kolarze z GLKS w Jaworzynie Śląskiej nie zwalniają tempa. Z mistrzostw Polski, jakie w niedzielę, 27 października odbyły się w Słubicach, Anna Szczepańska przywiozła złoty medal i tytuł mistrzyni Polski. Wielkie gratulacje!

W mistrzostwach Polski LZS CX w Słubicach udział wzięło dwoje zawodników sekcji kolarskiej Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Jaworzynie Śląskiej. Anna Szczepańska okazała się bezkonkurencyjna w kategorii żakiń. W kategorii żak Jakub Chmielewski zdobył 12. miejsce. Dodatkowo Barbara Tomczak i Adrian Miklaszewski wzięli udział w zawodach towarzyszących – w kategoriach juniorka młodsza i junior. Niestety, Basia odniosła kontuzję i nie ukończyła wyścigu. Adrian zajął 21. miejsce.