Podsumowali sezon piłkarski w Olszanach festynem

wtorek, 27.7.2021 09:06 217 0

Zarząd LKS-u Huragan Olszany 10 lipca br. zorganizował na miejscowym boisku sportowym festyn z okazji zakończenia sezonu rozgrywek piłkarskich.

To był trudny czas, ograniczenia związane z pandemią, dalekie dojazdy na mecze, ponieważ piłkarze grali w lidze jeleniogórskiej. Nowo tworzący się zespół potrzebuje czasu na osiągnięcie lepszych wyników. Najlepszym strzelcem drużyny został Marcin Lubczyński. Następny sezon olszaniacy rozpoczną już w lidze świdnickiej.

Podsumowanie wyników i plany na przyszłość zdominowały rozmowy piłkarzy i kibiców. Jak na piłkarski festyn przystało, odbył się tradycyjny mecz w nieregulaminowym czasie, w którym zagrali żonaci vs kawalerowie. Wygrali bardziej doświadczeni 2-1. Bramki dla żonatych strzelili: Łukasz Komornicki i Tomasz Kościelny, a dla kawalerów: Paweł Lubczyński. Obecne na festynie dzieci rozgrywały swoje mecze i bawiły się piłką spontaniczne.

Była to również okazja do tańca przy muzyce p. Damiana oraz degustacji ciast p. Ewy, grochówki "Prezesa", przysmaków z grilla p. Andrzeja i innych atrakcyjnych przysmaków
na stoisku p. Ani.

Cichy, ciepły wieczór stworzył niepowtarzalny klimat dla spotkań znajomych i przyjaciół z całej wsi, dorosłych, dzieci i młodzieży.

Organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji festynu sołtys Olszan - Stanisławie Górskiej, Kacprowi i wszystkim tym, którzy przyczynili się do powodzenia tego przedsięwzięcia.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)