komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

czwartek, 25 lutego 2021

Wiktora, Cezarego

Wesprzyj WTZ i zapisz się już dziś na WAŻKI BIEG

poniedziałek, 22.2.2021 08:47 , komentarze: 0 , odsłony: 396
kategorie artykułu:

19-21 marca organizowany jest WAŻKI BIEG, z którego dochód przeznaczony zostanie na remont lokalu, w którym mieścić będzie się kawiarenka prowadzona przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej. 

- Działalność WTZ to szeroko rozumiana rehabilitacja społeczna, zawodowa i zdrowotna osób z niepełnosprawnościami. Funkcjonuje u nas aż siedem pracowni, w których Uczestnicy nabywają umiejętności zawodowe. Chcemy otworzyć w Rynku galerio - kawiarenkę, która da Uczestnikom WTZ szansę czynnego uczestniczenia w życiu Świdnicy. Będzie to miejsce spotkań, gdzie pokażemy ich talenty i możliwości twórcze. Ale także miejsce, gdzie będzie można napić się dobrej kawy, spędzenia czasu, czy pracowania w formie co-workingu - wyjaśnia pani Anna, jedna z instruktorek.

Od 22 lutego ruszają zapisy na bieg.

- W ramach tego wydarzenia Waszym zadaniem jest przebiegnięcie, przejście lub przejechanie na rowerze minimum 5 kilometrów. A może je przepłyniesz? To zależy od Ciebie  Wydarzenie jest WIRTUALNE, czyli nie ważne, gdzie jesteś - biegniesz, spacerujesz, jedziesz i tym samym wspierasz WAŻKĄ akcję. Koszt pakietu to 40 zł. Zawiera on WAŻKI medal, certyfikat uczestnictwa w WAŻKIM wydarzeniu oraz mnóstwo naszej wdzięczności! Dochód z pakietów startowych przeznaczony będzie na remont pomieszczenia przyszłej KAWIARENKI prowadzonej przez Uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej - zachęcają organizatorzy.

Pakiety dostępna są tutaj: KLIKNIJ

Pozostałe informacje: https://www.facebook.com/events/784622632262355

 

Wasze komentarze

SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia