komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 15 kwietnia 2021

Ludwiny, Waclawy

34-latek zatrzymany za włamanie w Starczowie

wtorek, 6.4.2021 12:22 , komentarze: 3 , odsłony: 4188
kategorie artykułu:

Policjanci z Kamieńca Ząbkowickiego zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który włamał się do garażu w miejscowości Starczów. Funkcjonariusze odzyskali wszystkie skradzione przedmioty i elektronarzędzia o łącznej wartości 3000 zł.

29 marca policjanci zostali poinformowani o znalezieniu na terenie posesji w Starczowie przedmiotów mogących pochodzić z kradzieży.

- Na miejscu ujawnili 4 felgi aluminiowe z kołami oraz elektronarzędzia. Niezwłocznie przystąpili do czynności, w wyniku których odnaleźli pokrzywdzonego oraz zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do garażu - informuje st.asp. Katarzyna Mazurek z ząbkowickiej policji. 

Jak ustalono, do włamania doszło w nocy z 28 na 29 marca br. również w miejscowości Starczów. Sprawca po wyłamaniu ścianki blaszanego garażu wszedł do środka, skąd zabrał różnego rodzaju elektronarzędzia, agregat prądotwórczy, pianki montażowe i inne przedmioty o łącznej wartości ok. 3000 zł.

- Zatrzymany przyznał się do kradzieży z włamaniem oraz wskazał miejsce ukrycia pozostałych rzeczy. Policjanci odzyskali w całości skradzione przedmioty, które przekazali pokrzywdzonemu. Teraz 34-latek będzie odpowiadał przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności - dodaje policjantka. 

 

KPP w Ząbkowicach Śląskich 

 

Wasze komentarze

I to swój swojego okrada .
wtorek, 06.04.2021 23:32 autor: Ja ja
Pewnie to ten co miał na armi krajowej sklep dziecięcy...
wtorek, 06.04.2021 21:00 autor: Braun
Te starczow ostatnio to taki Bronks
wtorek, 06.04.2021 19:24 autor: Mieszkaniec
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
ZCKiT Ząbkowice Śląskie
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów
ZGK Ząbkowice Śl.
ZGK Ząbkowice Śl.
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
Pomoc drogowa
Pomoc drogowa