Szukasz atrakcyjnej siedziby dla swojej firmy? Skorzystaj z oferty Inkubatora Przedsiębiorczości w Budzowie!

środa, 13.7.2022 11:50 1530 2

Rozpoczynasz bądź powiększasz zakres swojej działalności gospodarczej?

Szukasz atrakcyjnej siedziby dla swojej firmy? Skorzystaj z oferty Inkubatora Przedsiębiorczości w Budzowie!

Dysponujemy wolnymi lokalami o powierzchni ok. 12 m2 do wynajęcia od zaraz dla firm w celu prowadzenia działalności gospodarczej.

Z oferty Inkubatora Przedsiębiorczości mogą skorzystać osoby, które planują rozpocząć lub prowadzą działalność gospodarczą z sektora MŚP.

Oferta skierowana jest do firm nowo powstałych oraz rozwijających działalność, które na warunkach preferencyjnych w ramach Inkubatora mogą ,,rozwinąć skrzydła”. Stawka czynszu preferencyjnego wynosi 10,00 zł netto za 1 m2.

A może zależy Ci na obniżeniu kosztów działalności? Skorzystaj z naszej oferty Wirtualnego Biura! Usługa wirtualnego biura w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Budzowie to najbardziej ekonomiczna propozycja dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Opcja Wirtualnego Biura polega na udostępnieniu adresu inkubatora do rejestracji i prowadzenia działalności gospodarczej oraz korzystaniu z jego infrastruktury w podejmowaniu klientów już za 50 zł/netto za miesiąc!

W swojej ofercie Inkubator ma również opcję wynajmu przestronnej sali konferencyjnej wraz z w pełni wyposażoną kuchnią, na wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia, gale i eventy.

Osoby zainteresowane ofertą, zapraszamy do kontaktu pod nr tel: 797 430 757 lub osobiście w siedzibie Urzędu Gminy w Stoszowicach, Stoszowice 97, pokój nr 15 II piętro.

Wniosek o najem lokalu należy złożyć w siedzibie Urzędu Gminy Stoszowice.

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Nowy wątek
cwdp środa, 13.07.2022 15:39
potrzebne to jak dziura w moście, wybudujcie inkubator w...
szofer czwartek, 14.07.2022 13:18
Taka prawda...