Dzieci z domu dziecka na wycieczce w Energylandii

piątek, 24.6.2016 08:56 1013 0

19 czerwca 2016 roku załoga Stowarzyszenia : "JAK NIE MY TO KTO” zorganizowała wyjazd do Energylandii, która znajduje się w miejscowości Zator.

Dzięki dobremu sercu ludzi dobrej woli, którzy pomogli finansowo zebrać fundusze na ten wyjazd, ulubieńcy z Domu Dziecka „ JUTRZENKA „ Placówka FELICITA w Bardzie mogli spędzić cudowny dzień pełen wrażeń i radości  w pierwszy prawdziwy Park Rozrywki, oferujący swoim klientom usługi na najwyższym, światowym poziomie, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. Wycieczka bardzo udana , uśmiech na twarzach dzieci bezcenny.

Podziękowania dla sponsorów za wsparcie i okazaną pomoc finansową przy organizacji
wyjazdu do Eneriolangii w Zatorze:

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim, którzy podali nam pomocną dłoń, tym którzy podtrzymują nas na duchu, wspierają, pocieszają i są z nami cały czas: rodzicom, rodzeństwu, przyjaciołom i tym, którzy bardzo często anonimowo wspierają nas dobrym słowem i pomocą finansową.

Dzięki Waszemu wsparciu Nasi Przyjaciele z Domu Dziecka” JUTRZENKA” Placówka FELICITA w Bardzie mogli spędzić cudowny dzień pełen radości, uśmiechu i szczęścia w Rodzinnym Parku Rozrywki Enegiolandia w Zatorze.

To dzięki Waszemu wsparciu, mogliśmy zorganizować taki wyjazd.

"Czasami wdzięczność trudno jest ubrać w słowa ...wtedy proste - dziękuję - zawiera wszystko, co chcemy wyrazić"

Dziękujemy serdecznie za okazywane wsparcie finansowe, które traktujemy, jako wyraz Waszej dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

Stowarzyszenie „ JAK NIE MY TO KTO”

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek