Koncerty Pawła Domagały oraz Edyty Geppert! Plan Wydarzeń Kulturalnych na jesień / zimę 2021!

sobota, 10.7.2021 10:34 2180 0

Z radością przedstawiamy Plan Wydarzeń Kulturalnych, które odbędą się na jesień – zimę 2021 w Sali Widowiskowej Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki. 

Już 5 września nasze miasto odwiedzi znakomity artysta, muzyk oraz aktor – Paweł Domagała. Jego dorobek artystyczny zna prawie każdy, a hity „Weź nie pytaj” i „Wystarczę ja” grają wszystkie stacje radiowe w całej Polsce! 

18 września, na deskach naszego teatru pojawi się Miłosna pułapka – komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje miedzy kobietą i mężczyzną. W główne role wcielą się znakomici aktorzy ze znanych filmów oraz seriali. 

Pod koniec października (29.10) prosto z Nashville – Tennessee / Stany Zjednoczone / przyjedzie do nas Nathan Kalish – autor tekstów oraz wokalista muzyki country. 

5 listopada w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki pojawi się jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce – Kabaret Moralnego Niepokoju! Zaprezentuje on swój najnowszy program Za długo panowie byli grzeczni. 

Tydzień później – 12 listopada – zaprosimy Państwa na koncertowy wieczór z Edytą Geppert. Wydarzenie odbędzie się w ramach jubileuszu 35-lecia pracy artystycznej. 

Pod koniec roku, 19 grudnia, w Mieście Krzywej Wieży będziemy gościć zespół PECTUS. Tym razem bracia Szczepanikowie wykonają najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Wszelkie informacje na temat biletów dostępne są w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki.

 

BILETY ONLINE: Ząbkowice Śląskie (PL) - bilety online  KupBilecik (zckit.pl)

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)