BARDO: Kandydaci do Rady Miejskiej
16 listopada wybierzemy naszych przedstawicieli do Rady Miejskiej. Z każdego okręgu wybierzemy jednego radnego, który będzie reprezentował nas przez następne 4 lata.
Gmina Bardo
Okręg 1: Polna 3-11 nieparzyste, 12-15F, 25, Słoneczna
KW Prawo i Sprawiedliwość - MATUSIAKIEWICZ Mieczysław
KWW Romana Festera - ANKLEWICZ Leszek Roman
KWW Start w Sukces - Młodzi Bardo - MRÓZ Marcin Edward
KWW Alternatywa dla Barda - STRZELEC Barbara Jadwiga
Okręg 2: Chabrowa, Ogrodowa, Grunwaldzka, Kolejowa, Plac Kasztelański, Polna 1-2, 4-10 parzyste od 16 do końca
KWW Romana Festera - GOLEC Ilona
KWW Szansa dla Gminy - WITEK Kamil Karol
KWW Start w Sukces - Młodzi Bardo - BURY Kamil
KWW Alternatywa dla Barda - PROSTKO Jacek Robert
Okręg 3: Krakowska, Skalna, Główna 2-24
KWW Romana Festera - JANELLI Zbigniew
KWW Szansa dla Gminy - ZIELIŃSKI Łukasz Piotr
KWW Start w Sukces - Młodzi Bardo - MANEK Marcin Józef
Okręg 4: Główna 25-59, Plac Wolności, Noworudzka
KW Prawo i Sprawiedliwość - ĆWIKŁA Julianna Krystyna
KWW Romana Festera - KULIG Beata Maria
KWW Szansa dla Gminy - KARDAŚ Andrzej Włodzimierz
KWW Start w Sukces - Młodzi Bardo - KOSTERA Agata Barbara
Okręg 5: Rynek, 1 Maja, Męki Pańskiej, Kwiatowa, Spacerowa, Zielona
KWW Romana Festera - KŁOSOWSKI Leszek Jacek
KWW Szansa dla Gminy - ŻYLIŃSKA Ewa
KWW Start w Sukces - Młodzi Bardo - PLUTA Jan
KWW Alternatywa dla Barda - BLECHINGER Kamila Izabela
Okręg 6: Główna od Nr 60 do końca, Adama Mickiewicza, Jagiellońska 1-8, Fabryczna
KWW Romana Festera - MAJKOWSKA Maria
KWW Szansa dla Gminy - SZEWCZYK Dariusz Szewczyk
KWW Start w Sukces - Młodzi Bardo - STRUŚ Piotr Rafał
KWW Alternatywa dla Barda - SKRZYNIARZ Waldemar
Okręg 7: Cmentarna, Lipowa, Leśna, Jagiellońska od Nr 9 do końca, Tadeusza Kościuszki
KWW Romana Festera - SOBIERAJ Sławomir Jacek
KWW Szansa dla Gminy - JANIK Tomasz Piotr
KWW Start w Sukces - Młodzi Bardo - GIŻYCKI Karol Stanisław
KWW Alternatywa dla Barda - JAROS Eugeniusz
Okręg 8: Dębowina, Opolnica
KWW Romana Festera - BINIAŚ Włodzimierz Roman
KWW Szansa dla Gminy - FIL Grzegorz Jerzy
Okręg 9: Janowiec, Przyłęk ulice: Fabryczna, Główna 1-33, i 37-49 nieparzyste
KWW Romana Festera - STRUCZYŃSKI Adam Jan
KWW Szansa dla Gminy - MINGA Szymon Paweł
KWW Alternatywa dla Barda - SYNOWIECKI Jarosław Aleksander
Okręg 10: Przyłęk ulice; Główna 34-80 parzyste i od 51- do końca, Kamieniecka
KWW Romana Festera - GRYCKIEWICZ Marcelina Magdalena
KWW Szansa dla Gminy - RATHSMANN Monika
KWW Alternatywa dla Barda - PROSTKO Dariusz Wiesław
Okręg 11: Dzbanów, Laskówka
KWW Romana Festera - STANISŁAWEK Maciej Paweł
KWW Szansa dla Gminy - TELENGA Janina Teresa
KWW Alternatywa dla Barda - GRYCKIEWICZ Bogusław Sylwester
Okręg 12: Potworów
KWW Romana Festera - GASZEWSKI Grzegorz Adam
KWW Szansa dla Gminy - WOŁOSZYN Henryk Jan
Okręg 13: Brzeźnica 1-47, 50a, 103 do końca
KWW Romana Festera - PIĄTKIEWICZ Piotr Jan
KWW Szansa dla Gminy - TOPOLANEK Magdalena
KWW Bądźmy Razem 2014 - ZAPOTOCZNA Leontyna
Okręg 14: Brzeźnica 48-50 i 51-102
KWW Romana Festera - BIERUTA Karolina Anna
KWW Szansa dla Gminy - GURDAK Danuta Małgorzata
Okręg 15: Grochowa
KWW Romana Festera - BALAWENDER Zygmunt Grzegorz
KWW Szansa dla Gminy - CZEPIERUK Andrzej Józef
KWW Bądźmy Razem 2014 - KACZMARSKA Alicja Ilona
KWW Alternatywa dla Barda - WIELGUS Jarosław Stanisław
źródło: http://wybory2014.pkw.gov.pl/
Przeczytaj komentarze (3)
Komentarze (3)