ZIĘBICE: Kandydaci do Rady Miejskiej
16 listopada wybierzemy naszych przedstawicieli do Rady Miejskiej. Z każdego okręgu wybierzemy jednego radnego, który będzie reprezentował nas przez następne 4 lata.
Gmina Ziębice
Okręg 1: Adama Mickiewicza, Cicha, Dębowa, Gliwcka (parzyste numery domów od 10 - 12 oraz parzyste i nieparzyste numery domów od 29 do 55), Górna, Grunwaldzka (nieparzyste numery domów od 1 do 33), Jelenia, Kolonia Górnik, Ignacego Mościckiego, Mała, Gabriela Narutowicza, Okrężna, Ignacego Paderewskiego, Parkowa, Piastowska, Józefa Klemensa Piłsudskiego, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spółdzielcza, Środkowa, Stefana Starzyńskiego, Wałowa (od skrzyżowania z ulicą Przemysłową do skrzyżowania z ulicą Gliwicką - parzyste i nieparzyste numery domów od 1 do 12), Wąska, Plac Wolności
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - KOPROWSKI Jerzy Władysław
KWW Obywatelska Formacja Zdrowego Rozsądku - GĄSIOR Konrad Stanisław
KWW Janiny Lacel - DĘBICKA Karolina Anna
KWW Janusza Sobola - ZAJĄC Józef Antoni
KWW Siła - JAKUBSKI Marcin Ignacy
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - KOWALCZYK Piotr Tomasz
Okręg 2: Graniczna, Józefa Lompy, Łąkowa, Podmiejska, Polna, Pusta, Sienna, Sportowa, Stawowa, Wincentego Witosa, Wrocławska, Zielona
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - GRUSZKA Stanisław Józef
KW Prawo i Sprawiedliwość - JAROSZEK Jan Ryszard
KWW Bądźmy Razem 2014 - SUPRUNIUK Anita Małgorzata
KWW Janusza Sobola - NIDZIŃSKI Miłosz Karol
KWW Danuty Elżbiety Sadocha - KAMYCZEK Ada Marta
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - SKRYPNIK Jarosław
KWW Nasza Gmina Józef Kroczak - KROCZAK Józef
Okręg 3: Jagiellońska, Krótka, Oławska, Osińska, Otmuchowska, Paczkowska, Piaskowa, Piastów Ziębickich, Pilichowska, Przemysłowa, Władysława Łokietka, Zawiszy
KKW SLD Lewica Razem - ŻOŁNIERCZUK Magdalena
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - LECH Piotr Wacław
KW Prawo i Sprawiedliwość - BRZEZIŃSKA Jadwiga Kazimiera
KWW Janiny Lacel - SZCZEPAŃSKI Piotr
KWW Janusza Sobola - KURIATA Marek Dawid
KWW Danuty Elżbiety Sadocha - SADO Jan
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - KAZUBSKI Antoni Wiesław
Okręg 4: Osiedle Mikoła Kopernika, - ulice: Spacerowa, Wojska Polskiego
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - SOBKÓW Agata Dorota
KWW Janiny Lacel - JANKOWIAK Barbara
KWW Janusza Sobola - SZOSTEK Jarosław Stanisław
KWW Danuty Elżbiety Sadocha - JASZCZYSZYN Kamil Krzysztof
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - RUBYS-GNAT Agnieszka Ewa
Okręg 5: 1 Maja, Bolesława Chrobrego, Gazowa, Kolejowa, Mokra, Nadrzeczna, Pocztowa, Stolarska, Wałowa (od skrzyżowania z ulicą Kolejową do skrzyżowania ulicą Przemysłową - parzyste numery domów od nr 44 do nr 58 oraz parzyste i nieparzyste numery domów od nr 59 do nr 87)
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - PIERÓG Piotr
KW Prawo i Sprawiedliwość - KOPCIŃSKA Waleria
KWW Bądźmy Razem 2014 - MAJEWSKA-STOLAREK Małgorzata Zofia
KWW Obywatelska Formacja Zdrowego Rozsądku - PULNIK Elżbieta Maria
KWW Janiny Lacel - ŻUKOWSKA Agnieszka
KWW Janusza Sobola - ZWOLIŃSKI Janusz Józef
KWW Danuty Elżbiety Sadocha - TUTAJ Piotr
KWW Nasza Gmina Józef Kroczak - ZBOROWSKI Stanisław Stefan
Okręg 6: Bohaterów Getta, Browarna, Grunwaldzka (parzyste numery domów: od nr 2 do nr 26), Ogrodowa, Podwale, Rynek
KKW SLD Lewica Razem - NIEWĘGŁOWSKI Adrian Sylwester
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - JAŹWIEC Mariusz Bogusław
KWW Janiny Lacel - MALICKI Marek
KWW Janusza Sobola - KURIATA Zygmunt
KWW Danuty Elżbiety Sadocha - SADOCHA Magdalena Marzanna
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - KĘPA Tadeusz
KWW Nasza Gmina Józef Kroczak - PANKOWSKI Witold
Okręg 7: Garbarska, Juliusza Słowackiego (nieparzyste numery domów: od nr 1 do nr 19), Klasztorna, Murarska, Zamkowa; Wałowa (od skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego do ulicy Kolejowej -parzyste numery domów od nr 24 do nr 26, wszystkie numery domów od nr 27-43, oraz nieparzyste nr domów od 45-55) -place: Plac Strażacki
KKW SLD Lewica Razem - NIEWĘGŁOWSKI Kazimierz
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - KACZUBA-TALIK Mirosława Ewa
KW Prawo i Sprawiedliwość - SZCZEPAŃCZUK Maria
KWW Janiny Lacel - KUMASZKA Daniel Jacek
KWW Janusza Sobola - WAŚ Anna
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - DYBIKOWSKI Andrzej
Okręg 8: Boczna, Gliwicka (numery domów od 3 do 9 oraz nieparzyste numery domów od 11-25 A, Juliusza Słowackiego (parzyste numery domów od 4-34), Kościelna, Księdza Wacława Gacka, Rzeźnicza, Tadeusza Kościuszki, Wałowa (od skrzyżowania z ulicą Gliwicką do skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego - numery domów od 13 do 23 i 25) - place: Plac im. Jana Pawła II, Plac Szpitalny
KKW SLD Lewica Razem - PŁUCIENNICZAK Andrzej Piotr
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - CHWALIŃSKI Zbigniew Adam
KWW Bądźmy Razem 2014 - PUSTUŁKA Beata Jolanta
KWW Janiny Lacel - PŁUCINIAK Andrzej Edmund
KWW Janusza Sobola - FATYGA Jacek
KWW Danuty Elżbiety Sadocha - SADOCHA Danuta Elżbieta
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - SOŁOMONIUK Krzystof
KWW Nasza Gmina Józef Kroczak - WYSPIAŃSKA Agnieszka Katarzyna
Okręg 9: sołectwa: Biernacice, Niedźwiednik, Rososznica, Służejów
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - SAWICKI Zbigniew Waldemar
KW Prawo i Sprawiedliwość - KWIATKOWSKI Antoni
KWW Bądźmy Razem 2014 - KOZŁOWSKI Józef
KWW Janiny Lacel - STACHNIK Robert Stanisław
KWW Nasza Gmina Józef Kroczak - PŁAWUCKI Michał Jan
Okręg 10: sołectwa: Bożnowice, Brukalice, Jasienica, Nowina, Nowy Dwór, Raczyce, Skalice, Wadochowice, Witostowice
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - CELNER Zygmunt
KW Prawo i Sprawiedliwość - TWORZYDŁO Piotr Tomasz
KWW Bądźmy Razem 2014 - PIĘKOŚ Bolesław Marian
KWW Danuty Elżbiety Sadocha - PRZYSZLAKIEWICZ Jan Wiesław
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - DANIELAK Józef
KWW Nasza Gmina Józef Kroczak - KROCZAK Hanna
Okręg 11: sołectwa: Lubnów, Niedźwiedź
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - PIEKARSKI Artur
KWW Bądźmy Razem 2014 - DOMAGAŁA Marian Paweł
KWW Janiny Lacel - SOPUCH Kinga
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - WUJDA Jan Karol
KWW Nasza Gmina Józef Kroczak - OBŁÓJ Anita Ewelina
Okręg 12: sołectwa: Głęboka, Osina Mała, Pomianów Dolny, Starczówek
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - ZAJĄC Marek
KWW Wiesław Sala - SALA Wiesław Tadeusz
KWW Bądźmy Razem 2014 - KOZŁOWSKI Bernardyn Kazimierz
Okręg 13: sołectwa: Czerńczyce, Krzelków, Lipa
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - HAJNOWSKI Zbigniew
KW Prawo i Sprawiedliwość - HERBUT Maria
KWW Bądźmy Razem 2014 - ISKRA Wacław
Okręg 14: sołectwo: Henryków
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - LACH Władyslaw Kazmierz
KW Prawo i Sprawiedliwość - URBANIAK Krystyna Anna
KWW Bądźmy Razem 2014 - LISOWSKI Krzysztof Bogumił
KWW Janiny Lacel - SOWIŃSKA Joanna Monika
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - KONIOR Joanna Wincentyna
KWW Nasza Gmina Józef Kroczak - ROZPĘDOWSKI Mateusz Janusz
Okręg 15: sołectwa: Dębowiec, Kalinowice Dolne, Kalinowice Górne, Osina Wielka, Wigańcice
KKW SLD Lewica Razem - MALSKI Zbigniew
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - DŁUTOWSKA Anna
KWW Bądźmy Razem 2014 - CISZEWSKI Grzegorz
KWW Janiny Lacel - KOŁODZIEJ Zbigniew
KWW Danuty Elżbiety Sadocha - PALUCH Tomasz
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - SURY Dariusz Jacek
źródło: http://wybory2014.pkw.gov.pl/
Przeczytaj komentarze (16)
Komentarze (16)
Starszym tylko chodzi o dodatkową kasę.
W sieci nikt nie jest anonimowy...A "po polskiemu" najlepiej jest wypowiadać się na forach bez dokładnej znajomości tematu...
Regner to jego człowiek Herbowski będzie, albo zastępcą jak Regner wygra,albo dyrektorem oświaty wymienią się z REgnerem :) Zostaje jeszcze Cymbała, bo jemu też trzeba zapewnić posadkę.
Zastanawiam się jeszcze czy regner nie zrezygnuje jak wygra tak samo jak ze stanowiska Dyrektora szkoły w Henrykowie :) oczywiście w imię wyższych celów :) A Herbowski dalej będzie Burmistrzem aż będzie musiał ogłosić wybory :) nie wiem jakie są teminy, ale czuje że przeciągaliby to najdłuuuuuuuużej jak się da. Śmieszna jest już ta ekipa.
wie ze nie ma szans wiec się wycofał i namaścił p. Regnera. Myślą że ciemny lud to kupi. Ale są w błędzie. Hwrbowski= Regner.