Rozpoczęcie roku szkolnego w gminie Stoszowice

piątek, 2.9.2022 08:58 482 0

Rok szkolny 2022/2023 w Szkole Podstawowej w Budzowie wystartował! Uczniowie w placówkach w Budzowie i Grodziszczu w uroczystym nastroju rozpoczęli naukę. Dzisiejsza data to ważny dzień dla uczniów, którzy po raz pierwszy rozpoczynają naukę w szkole. Naszym kochanym pierwszakom składam specjalne życzenia, by Wasza ścieżka edukacyjna rozpoczęła się jak najlepiej. Pójście do szkoły wiąże się z obawami co do nowych obowiązków i wyzwań, jednak uwierzcie, wszystkim im można łatwo sprostać.

W tym roku powrót do szkoły ma jeszcze milszy wymiar dla uczniów filii w Grodziszczu- infrastrukturę sportową wzbogaciliśmy o nowe wielofunkcyjne boisko. Zmiany nastąpiły również w klasach, odnowione sale czekały na powrót uczniów

- Wszystkim uczniom na ten nowy rok szkolny, życzę aby spełniły się wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiła osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla was tym miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa. Rodzicom życzę spokoju i wytrwałości w wspieraniu waszych pociech na drodze zdobywania wiedzy i rozwijania pasji i umiejętności. Gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły życzę wszelkiej pomyślności w kształceniu naszych najmłodszych obywateli, zadowolenia i satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą - mówi wójt gminy Stoszowice, Paweł Gancarz.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)